Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: Domyślna czcionka A Większa czcionka A+ Największa czcionka A++ | Zmień kontrast
Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Janowie

Promocja dziedzictwa kulturowego rybołówstwa i akwakultury poprzez zakup materiałów promocyjnych Rybackiej Lokalnej Grupy Działania "Jurajska Ryba".

TYTUŁ OPERACJI:

PROGRAM:

Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze".

DZIAŁANIE:

„Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność" w ramach Priorytetu 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”.

CEL OPERACJI:

Celem operacji jest zakup materiałów promujących obszar Rybackiej Lokalnej Grupy Działania "Jurajska Ryba".

KOSZTY OPERACJI:

Całkowita wartość operacji: 20 824,52 zł Wartość dofinansowania: 17 565,00 zł.

OKRES REALIZACJI:

Realizacja: 16.12.2019 – 30.09.2020 r.

Data złożenia wniosku o płatność pośrednią 25 września 2020 r.

BENEFICJENT PROJEKTU:

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Janowie.

CEL OGÓLNY LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU:

Zachowanie, ochrona i promocja zasobów obszaru RLGD „Jurajska Ryba”.

CEL SZCZEGÓŁOWY LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU:

Zrównoważona turystyka wspierająca sektor rybacki obszaru RLGD „Jurajska Ryba”.

PRZEDSIĘWZIĘCIE LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU:

Spójny system informacji i promocji obszaru RLGD „Jurajska Ryba”.

OPIS OPERACJI

Celem zadania jest zakup materiałów promujących obszar Rybackiej Lokalnej Grupy Działania Jurajska Ryba. Do zakupienia zaplanowano: 100 sztuk pendrive, 70 sztuk powerbanków w etui, 300 sztuk toreb ekologicznych, 70 sztuk toreb termicznych, 300 sztuk kredek, 100 sztuk notesów z samoprzylepnymi kartkami, 50 sztuk plecaków rowerowych, 50 zestawów piór kulkowych, 100 sztuk desek, 100 sztuk parasoli oraz 100 sztuk worków sportowych.

Celem operacji jest:

- upowszechnianie kultury i dziedzictwa kulturowego obszaru działalności Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Jurajska Ryba”;

- promocja edukacyjna i informacyjna w odniesieniu do regionu i gminy;

- powiększenie stopnia znajomości regionu wśród turystów z całej Polski;

- promocja aktywnego, rodzinnego wypoczynku;

- powiększenie liczebności segmentu konsumentów usług turystycznych.

Kosztami kwalifikowanymi operacji są koszty związane z zakupem gadżetów reklamowych promujących obszar RLGD „Jurajska Ryba”.  Będą one wykorzystywane jako narzędzie promocji i upowszechniania kultury i dziedzictwa kulturowego, historycznego, przyrodniczego oraz gospodarczego obszaru działalności Rybackiej Lokalnej Grupy Działania Jurajska Ryba.

Facebook SOKiS

Zespół Folklorystyczny Janowianie